Wzmacniamy

autorytet Świętych

Wspieraj z Świętym Dialogiem autorytet Świętych. Pobierz teksty litanii/grafiki i wydrukuj na ulubionej przez Ciebie formie. 

Poznaj patronów Świętego Dialogu

św. o. Maksymilian

– polski franciszkanin, misjonarz, męczennik, patron przedsiębiorców i Świętego Dialogu. 
Chcemy, tak jak on, zawierzać wszystkie sprawy Maryi Niepokalanej. 
Jeżeli codzienność stawia przed Tobą zadania wymagające odwagi, pomódl się o mądrość i męstwo w działaniu do św. Maksymiliana.

św. Maryja Niepokalana

– Matka Chrystusa, szczególnym czcicielem Niepokalanego Poczęcia był św. Maksymilian. Jak nauczyć się mówić Bogu “tak!”? Nie ma lepszej nauczycielki niż Maryja. Całe jej życie to jedno wielkie  FIAT.  Maryjo Niepokalana pomóż nam pomimo słabości, zniechęcenia i grzechów, być otwartymi na działanie Ducha Świętego.

św. Józef

– małżonek Maryi, ziemski opiekun Chrystusa, patron pracy i rodziny. 
Odważny człowiek, którzy przeszedł wiele prób, by chronić najbliższych, rezygnując przy tym z własnych projekcji na życie.  
Jeżeli Twoje plany zawodowe/rodzinne zmierzają w niewłaściwym kierunku, a sam czujesz, że grunt pali Ci się pod nogami – módl się do św. Józefa 

św. Rita

– włoska augustianka, stygmatyczka, patronka m.in.: małżeństw, trudnych spraw, matek i pokoju. Prosimy w intencjach za jej wstawiennictwem o pokój w sercu, zgodę w rodzinach i środowisku pracy. Polecamy jej również wszystkie sprawy, które po ludzku wydają się beznadziejne. Jeżeli tkwisz w sytuacji bez wyjścia, módl się z nami do św. Rity z prośbą o pomoc i pokój serca.

św. Faustyna

– Apostołka Bożego Miłosierdzia, mistyczka, stygmatyczka, najpopularniejsza polska święta.
Misja s. Faustyny skupiała się głównie na głoszeniu i wypraszaniu Bożego Miłosierdzia dla każdego człowieka. Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu nie ma już nadziei, oddaj swoje cierpienie Miłosierdziu Bożemu dla którego z pewnością Twój los nie jest obojętny. 

św. Krzysztof

– święty kościoła katolickiego i prawosławnego,  męczennik, patron podróżujących i kierowców.
W średniowieczu został on zaliczony do grona szczególnych patronów. W tym czasie powstałą legenda opowiadająca o tym, jak święty pomógł samemu Jezusowi przedostać się przez Jordan. Wybierając się w podróż poproś św. Krzysztofa o pomoc w szczęśliwym dotarciu do celu. 

Jak wykorzystać grafikę z ulubionym świętym?

– Zapisz się na newsletter! W ten sposób dostaniesz dostęp do darmowych projektów.

– Wybierz ulubiony projekt.

– Wydrukuj go/podziel się z innymi.

– Jeżeli chcesz skorzystać z gotowych: koszulek, plakatów, kubków lub innych akcesoriów
przejdź do sklepu tutaj.

– Korzystaj z ulubionych gadżetów, szerząc z Świętym Dialogiem kult świętych: w pracy, domu, na uczelni, wszędzie tam gdzie tylko masz na to ochotę.

– Pomódl się za z nami tekstami przygotowanych modlitw. 

Zobacz galerię gadżetów z projektami

Chcesz poznać Święty Dialog bliżej? Zapraszamy na nasze kanały