Chcesz pomóc? Święty Dialog czeka na Ciebie!

Bardzo cieszę się, że jesteś na tej zakładce. Wierzymy, że przyprowadził Cię tutaj Twój Anioł Stróż. Potrzebujemy nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim ludzi i ich talentów. Głęboko wierzymy w to,  że pomoc innym to klucz do wszystkich drzwi sukcesów w życiu.

Newsletter

Co jakiś czas Święty Dialog przedstawi Ci  jakie ma plany, jakie wydarzenia poleca, a także okazjonalnie wyśle reklamy darczyńców/partnerów. Ten mały gest – pozwala nam na drobny zarobek, aby między innymi móc zapłacić osobom, które pomagają przy projekcie. Jeżeli więc widzisz w swojej skrzynce wiadomość od nas – proszę – OTWÓRZ ją, bo dzięki temu możemy realizować pomysły i cele. Jeżeli zdążyłaś/eś usunąć newsletter, możesz wejść na naszą stronę przez inną przeglądarkę 😉.

Reklamy na YouTube

pomagają nam rozwijać Święty Dialog. Oczywiście najbardziej cieszymy się na każdy komentarz, subskrypcje i polubienie filmu, bez wątpienia to bardzo prosty sposób, aby nam pomóc.  Pewnie zauważyłaś/eś, że czasami przed lub w trakcie filmu pojawiają się reklamy. Niestety czasami nie mamy na to wpływu, jednak dzięki odpowiedniej liczbie wyświetleń możemy zarobić małe kwoty, które przeznaczamy na rozwój kanału, sprzęt i cele Świętego Dialogu.

Udostępnij

Treści Świętego Dialogu publikowane są w social mediach. Dokładamy wszelkich starań, aby przypadły one Tobie do gustu.  Możesz udostępnić nasz post/wpis w każdym miejscu: na facebooku, na Twitterze, na własnym blogu i w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę w budowie Świętego Dialogu.  W przyszłości będziemy chcieli zrobić ulotki, plakaty czy naklejki, które jeszcze lepiej pomogą nam w promowaniu tej idei. Trzymaj kciuki! O naszych projektach dowiesz się tutaj. 

Masz talent?

  • Czujesz, że zawodowo robisz rzeczy dobrze, ale nie chcesz TYLKO zarabiać?
  • Masz od dawna wrażenie, że nie pomagasz ludziom, którym zawsze powinieneś?
  • Czujesz delikatne wypalenie?

Pomaganie innym odmładza, uzdrawia i daje kopa do życia! Poszukujemy:

  • grafików, montażystów, programistów, project managerów, sprzedawców, psychologów, psychiatrów, osoby z doświadczeniem w wolontariatach i pracy w fundacjach czy stowarzyszeniach, wirtualnych asystentek, fotografów, kamerzystów, księgowych, szkoleniowców, prawników, księży….chyba jednak potrzebujemy każdego;)

Odezwij się! Przeanalizujemy Twoje mocne strony podczas rozmowy Skype. Pewnie nawet nie wiesz ile jesteś WART DLA INNYCH, a jeśli wiesz…nie czekaj, wspólnie stworzymy mądre i dobre rzeczy.

Może znasz?

  • Założycieli fundacji lub stowarzyszeń, który mają głowy pełne pomysłów. 
  • Ludzi otwartych na nowe rozwiązania, sukcesywnie dążących do realizacji swoich celów.
  • Organizatorów i inicjatorów wartościowych spotkań i warsztatów. 

Koniecznie nas skontaktuj! Chętnie wymienimy się doświadczeniami, a może razem zorganizujemy niesamowite wydarzenie lub projekt?

 

Polecamy dobre wydarzenia

  • Chcemy dotrzeć do ważnych eventów w całej Polsce. 
  • Wiesz o zbliżającym się wydarzeniu? Skontaktuj się z nami, udostępnimy to na naszych kanałach. 
  • Brałaś/eś udział w evencie? Pozostaw pozytywne rekomendacje.

To wszystko pomaga w szerzeniu MIŁOŚCI i PRAWDY

Masz pomysł jak rozwinąć Święty Dialog? Koniecznie do nas napisz.