Chcesz pomóc?

Bardzo cieszę się, że jesteś na tej zakładce. Wierzymy, że przyprowadził Cię tutaj Twój Anioł Stróż. Potrzebujemy nie tylko

pieniędzy, a i ludzi świadomych, że pomoc innym to klucz do wszystkich drzwi sukcesów w życiu.

Newsletter

Co jakiś czas napiszemy co u nas i jakie mamy plany, jakie wydarzenia organizujemy, a także okazjonalnie wyślemy reklamy naszych darczyńców/partnerów. Ten mały gest – pozwala nam na drobny zarobek, aby między innymi móc zapłacić osobom, które pracują przy projekcie. Jeżeli więc widzisz w swojej skrzynce wiadomość od nas – proszę – OTWÓRZ ją, bo dzięki temu możemy realizować pomysły i cele. Jeżeli zdążyłeś lub zdążyłaś usunąć newsletter, możesz wejść na naszą stronę przez inną przeglądarkę 😉

Reklamy na YouTube

pomagają nam rozwijać to działo. Oczywiście najbardziej cieszymy się na każdy komentarz, subskrypcje i polubienie filmu. Pewnie zauważyłaś/zauważyłeś, że czasami przed lub w trakcie filmu pojawiają się reklamy. Niestety czasami nie mamy na to wpływu, jednak dzięki odpowiedniej liczbie wyświetleń możemy zarobić małe kwoty. Wszystko przeznaczamy na rozwój kanału, sprzęt i cele Świętego Dialogu.

Udostępnij

nasze treści publikowane w social mediach oraz filmy, które podobają się Tobie.  Możesz udostępnić nasz post/wpis w każdym miejscu: na facebooku, na Twitterze, na własnym blogu i w ten sposób dołożyć swoją cegiełkę w budowie Świętego Dialogu.  W przyszłości będziemy chcieli zrobić ulotki, plakaty czy naklejki, które jeszcze lepiej pomogą nam w promowaniu tej idei. Trzymaj kciuki!

Masz talent?

  • Czujesz, że zawodowo robisz rzeczy dobrze, ale nie chcesz TYLKO zarabiać?
  • Masz od dawna wrażenie, że nie pomagasz ludziom, którym zawsze powinieneś?
  • Czujesz delikatne wypalenie?

Pomaganie innym odmładza, uzdrawia i daje kopa do życia! Poszukujemy:

  • grafików, montażystów, programistów, project managerów, sprzedawców, psychologów, psychiatrów, osoby z doświadczeniem w wolontariatach i pracy w fundacjach czy stowarzyszeniach, wirtualnych asystentek, fotografów, kamerzystów, księgowych, szkoleniowców, prawników, księży….chyba jednak potrzebujemy każdego;)

Odezwij się! Przeanalizujemy Twoje mocne strony podczas rozmowy Skype. Pewnie nawet nie wiesz ile jesteś WART DLA INNYCH, a jeśli wiesz…nie czekaj, wspólnie stworzymy mądre i dobre rzeczy.

Może znasz?

  • Założycieli fundacji lub stowarzyszeń, który mają głowy pełne pomysłów. 
  • Ludzi otwartych na nowe rozwiązania, sukcesywnie dążących do realizacji swoich celów.
  • Organizatorów i inicjatorów wartościowych spotkań i warsztatów. 

Koniecznie nas skontaktuj! Chętnie wymienimy się doświadczeniami, a może razem zorganizujemy niesamowite wydarzenie lub projekt?

 

Organizujemy wydarzenia

  • Potrzebne są nam miejsca w całej Polsce. Nie tylko za darmo.
  • Szukamy również osoby chętne do pomocy przy organizacji przed i w trakcie eventów.
  • Wiesz o zbliżającym się wydarzeniu? Zachęcaj znajomych do udziału.
  • Brałaś/brałeś udział w evencie? Postawiaj pozytywne rekomendacje

To wszystko pomaga w szerzeniu MIŁOŚCI i PRAWDY

Masz pomysł jak rozwinąć Święty Dialog? Koniecznie do nas napisz.